سیاست حریم خصوصی

قروه کالا تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این وبسایت دارد. و ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید و فروش اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای خرید و فروش، پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های قروه کالا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی برای فروشگاه های قروه کالا لازم است. همچنین تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های قروه کالا از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج شماره تماس‌ همراه توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، قروه کالا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشنده برای ارسال سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. همچنین برای ارسال سفارش اطلاعات مربوط به شخص گیرنده را تنها در اختیار فروشگاه مربوطه قرار خواهد داد.
قروه کالا ممکن است برای ارتباط با مشتریان و اطلاع رسانی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای خدمات و سرویس‌های ویژه برای اعضای سایت پیامک ارسال نماید.

در صورت درج اطلاعات اشتباه در هنگام خرید، اگر پرداخت بصورت اینترنتی انجام شود و محصول توسط پست ارسال شود، درصورت اشتباه بودن ادرس و برگشت محصول به فروشگاه، هزینه های جاری از مبلغ سفارش کسر شده و فروشگاه پس از بررسی و سلامت کالا مبلغ باقیمانده را به خریدار استرداد مینماید. در مواردی غیر از مورد گفته شده، قروه کالا و سایر فروشندگان تعهدی در قبال ارسال محصولات به ادرس و مشخصات ارسالی اشتباه را ندارند.

کلیه سفارشات از طریق فروشگاه های شهر قروه ارسال خواهد و وبسایت قروه کالا تعهدی در قبال خدمات این فروشگاه ها ندارد. لذا درصورت وجود مشکل به فروشگاه مربوطه مراجعه نمایید و درصورت اثبات تخلف فروشنده پس از بررسی توسط کارشناسان ما، فروشنده برای همیشه از فروش در سایت محروم خواهد شد.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. قروه کالا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
قروه کالا ممکن است شامل پیوندهایی (link) به وبسایت های فروشگاهی دیگری باشد. توجه نمایید که قروه کالا هیچ مسئولیتی در قبال شیوه های حفظ حریم خصوصی آن ها نخواهیم داشت.

قروه کالا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه ی توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خرید و فروش امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال ، لطفا با شماره ی تماس زیر ارتباط برقرار نمایید.

تلفن تماس:09192200431

بستن
مقایسه